Dodaj do obserwowanych

Ważne informacje

 • Teraz: otwarte.

Miesiące dostępności:

 • Sty
 • Lut
 • Mar
 • Kwi
 • Maj
 • Cze
 • Lip
 • Sie
 • Wrz
 • Paź
 • Lis
 • Gru

Opis

Atrakcje
Mega zjeżdżalnia SPIDER-MAN
Mega duża zjeżdżalnia dla dzieci. Idealna na wszelkiego rodzaju pikniki firmowe, festyny, uroczystości, dni miast, dni dziecka, koncerty i okoliczności. Dmuchane zamki, baseny i zjeżdżalnie urozmaicą niejedną imprezę rodzinną, integracyjną oraz uroczystość plenerową. Nad bezpieczeństwem dzieci podczas zabawy czuwają cały czas nasi animatorzy zabaw. Przetestuj ją na swojej imprezie.

Strzelnica Paintball
Doskonały pomysł na imprezę integracyjną dla firmy, na festyn, na urodzinową dla dzieci. Konkursy strzeleckie z nagrodami, połączone z animacją i sportową rywalizacją oraz ogniskiem, sprawiają, że impreza na długo zapadnie w pamięć uczestników. Organizujemy zawody strzeleckie dla dzieci i dorosłych z mega dużą dmuchaną strzelnicą paintball. Strzelnica posiada dwa stanowiska strzeleckie z różnymi rodzajami celów: tarcze, butelki, postaci i wiele innymi celami. Dodatkowo organizujemy następujące konkursy strzeleckie, lub strzelania rekreacyjne np: strzelanie z łuku do tarczy, strzelanie do celu byle czym na wesoło. Strzelnica jest przystosowana do montażu w plenerze i w terenie zabudowanym z powodu grubych i solidnych ścian strzelnicy.

Gokarty
Wyścigi gokartami jak formułą jeden na napędzie twoich nóg! Gokarty rowerowe to alternatywne połączenie roweru i samochodu. To pojazdy zarówno dla dzieci (od lat 5-u) jak i dorosłych. Na utwardzonym torze ścigają się w konkurencjach mali i duzi kierowcy. Nasze gokarty na napędzie własnych nóg :) są jedno i dwu-osobowe. Te pojazdy wykorzystujemy do zabaw i konkurencji dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Ciekawa propozycja na integrację dla firm, młodzieży szkolnej i dla rodziców z małymi dziećmi na festyny, pikniki, dni miast.

Zorbing dmuchana kula
Kula Zorbing – to hit w naszej ofercie zimowej i letniej! Kula jest niezwykle widowiskowa, ma 3,5 metra wysokości i wygląd ma nieziemskiej piłki nożnej. Kula w środku ma średnicę 2 metry gdzie są umieszczone uchwyty na brzuch, ręce i nogi dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa zabawy. Zorbing nadaje się do takich zabaw jak np: turlanie się w niej z górki, bieganie w środku jak chomiczek po płaskim terenie, wyścigi na czas w grach zespołowych, lub pływanie w niej na płytki akwenach wodnych. We wszystkich tych przypadkach uczestnicy zabawy bawią się wewnątrz zorbingu. Ekstremalne doznania dla uczestnika zapewnia sturlanie kuli ze stoku np: w zimie na ośnieżonym stoku lub latem na trawiastej łące. Zapewniamy kosmiczne wrażenia.

Trampoliny
Trampolina nazywana inaczej batuta, która jest z roku na rok coraz bardziej pożądanym urządzeniem. Każdy na trampolinie może spróbować swoich możliwości w skakaniu, odbijaniu się do góry. :) Spraw frajdę swoim pociechom i zabierz je na trampoliny z siatką do Parku Rozrywki, na festyn, na piknik. A fikołki w przód, fikołki w tył, skoki do góry, skoki na boki dadzą dużo radości i uśmiechu na twarzach zarówno dzieci, młodzieży jaki i dorosłych. To wszystko za sprawą bezpiecznej zabawy na trampolinie. Profesjonalne wykonanie tego urządzenia oraz dodatkowe zabezpieczenia w postaci siatki okalającej matę trampoliny to gwarancja bezpiecznego użytkowania. 

Dmuchana ścianka wspinaczkowa
Duża 8m. ścianka wspinaczkowa o średnicy 4m. z dwiema poduszkami asekuracyjnymi po obu stronach. To ogromne dmuchane urządzenie służy uczestnikom zabawy do wspinania się rekreacyjnego, jak i również do rozgrywania na niej konkurencji i zawodów. Ścianka stanowi doskonałą zabawę zarówno dla osób, które miały styczność z tym sportem jak i dla początkujących. Ścianka stanowi doskonałą zabawę zarówno dla osób, które miały styczność z tym sportem jak i dla początkujących. Wspinaczka odbywa się przy pełnej asekuracji linowej z wykwalifikowaną obsługą. Na ściankę wspinaczkową wspinają się uczestnicy zabaw imprez integracyjnych dla firm, na piknikach, festynach. Jest gwarancją doskonałej emocji ekstremalnych wrażeń dla małych i dużych!

Mega piłkarzyki
To gra w piłkę nożną na ogromnym dmuchanym boisku, gdzie zawodnicy przymocowani są do siebie za pomocą poprzeczek, które w znacznym stopniu ograniczają ich ruchy. Celem drużyny jest zdobycie jak najwięcej goli, wygranie meczu i całego turnieju! Zabawa bardzo widowiskowa. Mega piłkarskie emocji związany z piłkarską rywalizacją. Gra stanowi doskonałą rozrywkę dla wszystkich uczestników niezależnie od płci i wieku. Zintegrowane 5 osobowe grupy znajomych i pracowników. Mega Piłkarzyki to z pewnością jedno z najlepszych na rynku urządzeń do rywalizacji grupowej. Jest gwarancja świetnej zabawy!

Kule wodne
Od dzisiaj można chodzić po wodzie! Kule wodne są nowością w rozrywce dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczestnik zabawy wchodzi do kuli, napełniamy ją powietrze , zamykamy kulę i gotowe. Uczestnik jest szczelnie zamknięty i może wchodzić do wody w specjalnym basenie. Ludzie w kuli przewracając się mają świetną zabawę, zresztą nie tylko oni, ale również i obserwatorzy na brzegu. Kulę Wodną można również stosować przy okazji imprez firmowych do zorganizowania wyścigów, biegów na czas, czy prób zręcznościowych.

Paintball
Paintball to rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów – urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej, które za pomocą sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad na mundurze, masce to, powoduje jego eliminację z gry. Jest to zabawa oparta na pewnym scenariuszu, gdzie liczy się nie tylko szybkość działania, ale przede wszystkim przyjęta taktyka, determinacja oraz trzeźwość myślenia.

Euro-Bungee
Skacz do góry, dotknij chmury! Euro – bungee to konstrukcja o wysokości 8m. Są to stalowe ramiona ze sprężystymi linami pomagającymi wykonywać wysokie wyskoki na trampolinach o średnicy 4m. Na euro-bungee wykonasz ciekawe ewolucje i wysokie wyskoki. Odbijając się na dużych trampolinach i sprężystych linach można zrobić w powietrzu np: pajacyki, salta w przód i w tył, taneczne figury, które pozwalają nabyć zwinną i wysportowaną sylwetkę u dzieci, młodzieży a nawet u osób dojrzałych wiekowo. Duże 4 trampoliny umożliwiają korzystanie z euro bungee 4 osobom jednocześnie warzącym do 90kg każda. Sprawy techniczne jakie muszą być spełnione to teren płaski o powierzchni 11m szeroki na 11m długi dla bezpiecznego użytkowania z urządzenia.

Dmuchane ZAMKI i BASENY
Zamki dmuchane, suche baseny z kulkami i zjeżdżalnie wśród najmłodszych milusińskich cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wspomagają rozwój fizyczny, emocjonalny i interpersonalny dzieci. Liczne kolorowe elementy powodują uśmiech na twarzach zarówno tych najmłodszych jak i starszych. Chęć skakania, fikania, zjeżdżania a w końcu leżenia, aby nabrać siły do dalszej zabawy. Chcesz by Twoje dziecko bawiło się z rówieśnikami I miało dużo frajdy, radości? Weź go na zjeżdżalnię do Parku Rozrywki. Kolorowe, dmuchane zamki, ciekawe i kolorowe, które są wypełnione powietrzem, dzięki czemu dziecko jest w pełni bezpieczne.

Byk Rodeo – Ferdek
Ferdek jest Bykiem do konkurencji. Uczestnik siada na byka, chwyta się uchwyt i ma za zadanie jak najdłużej utrzymać się na nim. Nasz Byk Ferdek jest przeznaczony do zabaw zespołowych. Drużyna 4 osobowa ma za zadanie tak rozkręcić Byka by jeździec z przeciwnej drużyny siedzący spadł z grzbietu byka. Łączny czas 4 zawodników liczy się w konkurencji. Jak również Byk mechaniczny jest kolejną absolutnie klasyczną rozrywką imprezach plenerowych. Byk rodeo jest niezaprzeczalnym hitem zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet w każdym wieku, sprawdza się podczas imprez integracyjnych, pikników, festynów oraz na imprezach dla dzieci. W ostatnim czasie byk staje się również przebojem “osiemnastek” i innych imprez dla Klientów indywidualnych.

Żyroskop
To inaczej mówiąc symulator lotów. Bardzo nietypowe i ciekawe urządzenie o wysokości i szerokości 3 metrów. Są to 3 obręcze o różnej średnicy, które obracają się we wszystkich kierunkach i napędzane są siłą mięśni rąk osoby obsługującej urządzenie. Do środka żyroskopu, na czerwony fotel wsiada osoba chcąca doznać uczucie nieważkości, tak jak odczuwają to piloci samolotów hen wysoko w chmurach. Obręcze obracając się we wszystkie strony świata, które nie powodują choroby lokomocyjnej. Żyroskop jest polecamy dla młodzieży i dorosłych.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój, ul. Słoneczna 2a
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
66916…
51052…
 • od 09:00 do 20:30
 • od 09:00 do 20:30
 • od 09:00 do 20:30
 • od 09:00 do 20:30
 • od 09:00 do 20:30
 • od 09:00 do 20:30
 • od 09:00 do 20:30
Data ostatniej aktualizacji: 02.12.2019, 18:12

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Park Rozrywki Kudowa
Park rozrywki
Cena już od:
44,99 zł za osobę
Atrakcję obejrzało już 538 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
 • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
 • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać